• BANNER5

Rreth Nesh

Nanjing Chutuo Shipbuilding Equipment Co., Ltd, e vendosur në qytetin e brendshëm të portit historik dhe të bukur kinez, Nanjing, është një furnizues kryesor dhe i integruar i pjesëve të ndryshme rezervë detare dhe mjeteve për shitësit e anijeve dhe shpërndarësit gjerësisht.

Si një anëtar i IMPA, Chutuo u shërben klientëve me ekspertizë që nga viti 2009. Kompania ka kaluar ISO9001 dhe çmimet CE.CCS si dhe certifikata të tjera të ndryshme për produktet e furnizuara.Produktet premium KENPO & SEMPO ju sjellin përvojë të përsosur furnizimi.Stoku prej 8000 metrash katrorë për 10000+ artikuj dhe zgjidhjet e pjekura logjistike sigurojnë furnizimin tuaj të shpejtë dhe efikas.

chutuo22

CERTIFIKATA

ISO-9001
kuvertë-sacling-macine-ce
IMPA

PËRPARËSITË E KOMPANISË

Markat për artikujt detar

Vitet e Historisë

Magazina
KLIENTËT

EKSPOZITA DETARE

IMPA-marine-dyqan
1

2009 AZI DETORE

4

2013 MARINTEC KINA

2

2014 SMM HAMBURG

5

2017 MARINTEC KINA

3

2019 ROTTERDAM MARITIME

7

2019 MARINTEC KINA

DËRGIMI

DYQANI DETARE

MARKA PËR MJETET DETARE

MARKA KENPO PËR MJETE ELEKTRIKE

Grinder Elektrike Këndore,Stërvitje Elektrike,Mullinj Elektrik Stone
Makinë për shkallëzimin e zinxhirit elektrik, shkallëzues elektrik të kuvertës
Makinë e Zinxhirit të Zbërthimit Elektrik, Tifozët e Ventilimit Elektrik
Tifozët e ventilimit elektrik me provë ndaj shpërthimit
Pastrues elektrik me presion të lartë

MARKA HOBOND PËR MJETE DORE

Mjeti i brezit, Lidhja e shiritit, brezi i brezit,

Set me grepa paketimi,

Bashkim tubash, Kapëse tubash

Shirit zmerile, gërryes

MARKA SEMPO PER MJETE PNEUMATIKE

Makina pneumatike me kënd, Stërvitje pneumatike, Pikëllim me goditje pneumatike
Dalta me reaktivë pneumatikë, çekiçë për shkallëzim pneumatik
Furça pneumatike për gërryerje, çekiç për copëtim pneumatik
Pompa me diafragmë pneumatike, pompa pistoni pneumatike
Tifozët e ventilimit pneumatik. Bashkues pneumatik me lidhje të shpejtë

MARKA GLM PER MJETE MATES

Shirit për matjen e vajit të çelikut të bardhë

Shirit për matjen e vajit të çelikut të zi

Shirit për matjen e vajit inox

MARKA TOSETA PËR SHIRET KUNDËR SPRAKTIVE